gru 16, 2021 | dr Mariusz Błochowiak

Jeszcze w styczniu 2022 roku na zaproszenie Ordo Medicus przyjedzie do Polski dr med. Wolfgang Wodarg, a w marcu prof. med. Sucharit Bhakdi wraz z żoną prof. Kariną Reiss.

Zarówno dr Wodarag, jak i prof. Bhakdi spotkają się z Polakami w kilku miastach w Polsce przy okazji promując swoje książki. Wkrótce ukaże się książka dr. Wodarga wydana przez Fundację Instytut Ordo Medicus.

Ponadto dr Wodarg, jak i prof. Sucharit Bhakdi wezmą udział w posiedzeniach Komisji śledczej ds. pandemii.

Wszystkie spotkania z publicznością i posiedzenia Komisji śledczej będą nagrywane, transmitowane do internetu i profesjonalnie tłumaczone. Zapowiadają się wielkie wydarzenia, które, mamy nadzieje, odbiją się szerokim echem w Polsce i będzie to kolejny wkład w unikaną przez mainstreamowe media i polityków debatę.

Profesjonalna organizacja tak wielu wydarzeń wiąże się z kosztem ok. 50 tys. złotych, ale uważamy, że warto to robić. Dlatego prosimy o wsparcie finansowe na miarę swoich możliwości. Jeśli te inicjatywy zyskają Państwa wsparcie to będzie to dla nas sygnał, żeby organizować kolejne, wielkie wydarzenia na merytorycznie światowym poziomie.

Wspieraj nas

Szczegółowe terminy spotkań i posiedzeń Komisji podamy we właściwym czasie.