sty 4, 2022 | dr n. med. Marek Błażejak

W najbliższą środę, 05.01.2022 o godzinie 10:00, odbędzie sie w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie konferencja poświęcona drukowi sejmowemu nr 1846. Druk ten dotyczy poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19.

Tego samego dnia o godzinie 11:00 odbędzie się sejmowe wysłuchanie publiczne dotyczącego powyższego projektu ustawy. W związku z wysłuchaniem w gmachu Sejmu RP, organizacje branżowe i społeczne biorące w nim udział, zapraszają na konferencję prasową, podczas której przedstawią stanowisko w sprawie procedowanej ustawy, wskazując na zagrożenia i skutki medyczne, prawne, gospodarcze i społeczne proponowanych rozwiązań.

Udział w środowej konferencji zapowiedziały następujące organizacje: Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolności, Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej, Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń, Stowarzyszenie Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP” i Watahy Głosu Obywatelskiego. Pełna lista osób zgłoszonych do udziału w wysłuchaniu publicznym w Sejmie znajduje się tutaj.

Kontakt dla mediów: Justyna Socha 606 668 891, Jacek Czauderna 600 204 403.

Zapraszamy do udziału!

 

Źródło: Sejm RP, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP