gru 27, 2021 | dr Mariusz Błochowiak

Na polskim rynku pojawiła się książka „Wirusomania. Świńska grypa, ptasia grypa, SARS, BSE, Wirusowe zapalenie wątroby typu C, AIDS, Polio, COVID-19: Jak przemysł farmaceutyczny nieustannie wymyśla epidemie i czerpie z nich miliardowe zyski kosztem społeczeństw. (tłum. z niemieckiego) napisana przez dr. med. Cluasa Köhnleina i dziennikarza Torstena Engelbrechta.

W sposób udokumentowany pokazuje ona, jak przemysł farmaceutyczny tworzy nieistniejące epidemie i zarabia miliardy dolarów na ludzkim strachu i niewiedzy. Pseudopandemia COVID-19 nie jest pierwszą, która miała miejsce, choć z pewnością została wypromowana na największą skalę.

Książka ukazuje w jakim paradygmacie „naukowo”- medycznym funkcjonuje dziś medycyna. Zasadnicze pytanie brzmi jednak, czy jest on prawdziwy i czy są twarde dowody na jego poparcie? A może medycyna nie opiera się już dzisiaj na twardych danych?

Więcej informacji o książce można znaleźć w naszej księgarni. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie, ponieważ wspiera to Fundację Ordo Medicus.