kwi 19, 2022 | dr Mariusz Błochowiak

W piątek 22 kwietnia o godz. 17:00 odbędzie się XV posiedzenie Komisji śledczej Ordo Medicus ds. pandemii z udziałem chor. Aleksandra Siergieja.

Będzie ono transmitowane na naszym profilu na FacebookuTwitterze oraz przez część naszych patronów medialnych w internecie, a później zamieszczone na naszej stronie internetowej ordomedicus.org

Chor. Aleksander Siergiej jest od 25 lat żołnierzem zawodowym. Służył w różnych jednostkach wojskowych m.in. w Szkole Podoficerskiej Sił Powietrznych i w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie na stanowiskach dowódcy drużyny, starszego technika, instruktora i dowódcy plutonu.

Brał udział  jako przedstawiciel Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie i tłumacz na Międzynarodowych Targach Przemysłu Obronnego w Kielcach oraz w Szczycie NATO w Warszawie.

Od roku 2021 jest członkiem Stowarzyszenia „Bronimy Munduru dla Przyszłych Pokoleń” zrzeszającego funkcjonariuszy służb mundurowych, gdzie odpowiedzialny jest za weryfikację członków i kontakty międzynarodowe.

Odznaczony medalami resortowymi „Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny” oraz „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.

 

Komisja śledcza ds. pandemii jest oddolną, niezależną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane przez dobrowolne darowizny. Finansowania wymaga zarówno działalność merytoryczna, organizacyjna, jak i techniczna obsługa posiedzeń i strony internetowej. Dlatego prosimy o wsparcie na miarę swoich możliwości. Z góry dziękujemy.

https://ordomedicus.org/wspieram

Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego w szczególności dla prawników. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Komisja jest niezależna, społeczna i nie powiązana z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym.

Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:

https://ordomedicus.org/category/posiedzenia/

Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania posiedzeń Komisji na swoich kanałach. Posiedzenia można w prosty sposób ściągnąć klikając na poniższy link: bit.ly/komisjadspandemii

Zachęcamy też do cięcia nagrania na krótsze fragmenty pod warunkiem nie wyjmowania wypowiedzi z kontekstu czy manipulacji oraz podania źródła.

W naszym sklepie polecamy szereg ciekawych książek i zachęcamy do zakupów w nim, ponieważ to wspiera Fundację Ordo Medicus.

Patroni medialni (kolejność alfabetyczna): AlterShot, Centrum Edukacyjne Polska, DoZdrowia.com.pl, Góralskie Veto, Janek Pospieszalski Warto, Najwyższy Czas, PL1TV, PSNLiN.pl, Rzeszów24.pl, STOPNOP, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolnośći, Suwerenni, tvPodkarpacie.pl, TvPolska.pl,Warszawska Grupa Luka&Maro, WOLNOŚĆTV.