cze 1, 2022 | dr Mariusz Błochowiak

Zamieszczamy wraz ze slajdami XVII posiedzenie Komisji śledczej ds. pandemii z udziałem psychologów Bogny Białeckiej i Katarzyny Wozinskiej.

Przeczytaj pełną transkrypcję posiedzenia

Bogna Białecka – psycholog, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, autorka kilkunastu poradników psychologicznych z zakresu wychowania i relacji. Redaktor portalu dla młodzieży pytam.edu.pl ukierunkowanego na rozwój kompetencji emocjonalnych, społecznych i profilaktykę uzależnień, portalu dla rodziców www.rodzice.co oraz portalu poświęconego pomocy osobom uzależnionym od pornografii sos.pytam.edu.pl. W ramach prac fundacji w latach 2020 -2022 pod jej kierownictwem zostały przeprowadzone  3 badania stanu zdrowia psychicznego polskich dzieci i nastolatków na łącznej grupie 6000 osób. Wyniki tych badań zostaną zaprezentowane podczas posiedzenia Komisji.

Katarzyna Wozinska – psycholog, terapeutka, zajmuje się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych oraz terapią rodzinną. Dyrektor ośrodka Centrum Słowo – Psychologia z duszą w Poznaniu i Szczecinie, członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Od 12 lat zgłębia zagadnienia z zakresu edukacji domowej i praktykuje ją we własnej rodzinie.

Komisja śledcza ds. pandemii jest oddolną, niezależną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane przez dobrowolne darowizny. Finansowania wymaga zarówno działalność merytoryczna, organizacyjna, jak i techniczna obsługa posiedzeń i strony internetowej. Dlatego prosimy o wsparcie na miarę swoich możliwości. Z góry dziękujemy.

https://ordomedicus.org/wspieram

Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego w szczególności dla prawników. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Komisja jest niezależna, społeczna i nie powiązana z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym.

Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:

https://ordomedicus.org/category/posiedzenia/

Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania posiedzeń Komisji na swoich kanałach. Posiedzenia można w prosty sposób ściągnąć klikając na poniższy link: bit.ly/komisjadspandemii

Zachęcamy też do cięcia nagrania na krótsze fragmenty pod warunkiem nie wyjmowania wypowiedzi z kontekstu czy manipulacji oraz podania źródła.

W naszym sklepie polecamy szereg ciekawych książek i zachęcamy do zakupów w nim, ponieważ to wspiera Fundację Ordo Medicus.

Patroni medialni (kolejność alfabetyczna): AlterShot, Centrum Edukacyjne Polska, DoZdrowia.com.pl, Góralskie Veto, Janek Pospieszalski Warto, Najwyższy Czas, PL1TV, PSNLiN.pl, Rzeszów24.pl, STOPNOP, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolnośći, Suwerenni, tvPodkarpacie.pl, TvPolska.pl,Warszawska Grupa Luka&Maro, WOLNOŚĆTV.

Pobierz PDF

Pobierz PDF