cze 4, 2022 | dr Mariusz Błochowiak

W piątek 10 czerwca o godz. 17:00 odbędzie się kolejne posiedzenie Komisji śledczej ds. pandemii z udziałem nauczycielki i prezes Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”.

Będzie ono transmitowane na naszym profilu na FacebookuTwitterze oraz przez część naszych patronów medialnych w internecie, a później zamieszczone na naszej stronie internetowej ordomedicus.org

Agnieszka Pawlik-Regulska – nauczycielka z dwudziestoletnim stażem pracująca w warszawskich szkołach, polonistka i germanistka, prezes Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty „Nauczyciele dla Wolności”, redaktor i tłumacz współpracujący z kilkoma wydawnictwami. Wokalistka, w latach 2013-2021 przygotowała i poprowadziła ponad 30 koncertów pieśni patriotycznych, prawnuczka rotmistrza I Pułku Ułanów Krechowieckich Włodzimierza Sobieszczańskiego, wnuczka oficera Kedywu AK, powstańca warszawskiego ppor. Mikołaja Krzysztofa Sobieszczańskiego ps. „Kolumb”, rekonstruktor, w latach 2012-2016 członek Grupy Historycznej „Niepodległość”.

 

Komisja śledcza ds. pandemii jest oddolną, niezależną i nie powiązaną z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym inicjatywą Instytutu Ordo Medicus i jej działanie jest finansowane przez dobrowolne darowizny. Finansowania wymaga zarówno działalność merytoryczna, organizacyjna, jak i techniczna obsługa posiedzeń i strony internetowej. Dlatego prosimy o wsparcie na miarę swoich możliwości. Z góry dziękujemy.

https://ordomedicus.org/wspieram

Komisja śledcza ds. pandemii została powołana przez Instytut Ordo Medicus celem wyjaśnienia wszystkich okoliczności obecnej sytuacji i zebrania materiału dowodowego w szczególności dla prawników. Komisja będzie przesłuchiwać lekarzy, naukowców i wszystkich, którzy mogą się przyczynić do wyjaśnienia obecnego kryzysu. Komisja jest niezależna, społeczna i nie powiązana z żadną partią czy ugrupowaniem politycznym.

Informacje dotyczące Komisji śledczej i jej posiedzeń znajdują się na dedykowanej podstronie:

https://ordomedicus.org/category/posiedzenia/

Zachęcamy do szerokiego rozpowszechniania posiedzeń Komisji na swoich kanałach. Posiedzenia można w prosty sposób ściągnąć klikając na poniższy link: bit.ly/komisjadspandemii

Zachęcamy też do cięcia nagrania na krótsze fragmenty pod warunkiem nie wyjmowania wypowiedzi z kontekstu czy manipulacji oraz podania źródła.

W naszym sklepie polecamy szereg ciekawych książek i zachęcamy do zakupów w nim, ponieważ to wspiera Fundację Ordo Medicus.

Patroni medialni (kolejność alfabetyczna): AlterShot, Centrum Edukacyjne Polska, DoZdrowia.com.pl, Góralskie Veto, Janek Pospieszalski Warto, Najwyższy Czas, PL1TV, PSNLiN.pl, Rzeszów24.pl, STOPNOP, Stowarzyszenie Prawników Głos Wolnośći, Suwerenni, tvPodkarpacie.pl, TvPolska.pl,Warszawska Grupa Luka&Maro, WOLNOŚĆTV.