wrz 19, 2023 | dr Mariusz Błochowiak

Z dumą zawiadamiamy, że ukończyliśmy polską wersję najlepszej i najlepiej udokumentowanej pozycji dostępnej na światowym rynku wydawniczym, dotyczącą szczepionek ochronnych dla dzieci.

Ponad 1200 przypisów do publikacji naukowych i oficjalnych źródeł stanowi podstawę dla autorów do formułowania swoich twierdzeń i wniosków. Znaczna część bibliografii, co jest ewenementem, zawiera cytaty dotyczące omawianych kwestii.

Bibliografia została przetłumaczona w całości na język polski i jest dostępna bezpłatnie (zachęcamy do dobrowolnego datku dla naszej Fundacji w koszyku podczas zamówienia albo szybkiego przelewu celem pokrycia kosztów przygotowania wersji polskiej: https://ordomedicus.org/wspieram/) w formacie EPUB, MOBI i PDF w naszej księgarni. Nie została włączona do książki ze względu na jej dużą objętość; podobnie jest w wydaniu oryginalnym.

Szczegółowe informacje dotyczące książki znajdują się w naszej księgarni.

Zachęcamy do informowania swoich bliskich i znajomych o istnieniu tej książki, aby każdy rodzić mógł podjąć świadomą decyzję dotyczącą szczepień swoich dzieci, a tym samych ich zdrowia i życia.