paź 20, 2022 | Agata Stajuda

Kilka dni temu na stronie Fundacji Ordo Medicus pojawiła się w przedsprzedaży książka pt. „Jak Zakończyć Epidemię Autyzmu”- J.B. Handley.

Z uwagi na fakt, że przekładałam tę pozycję na język polski, pragnę podzielić się z Państwem moimi refleksjami związanymi z jej lekturą. Tytuł wskazuje na związek rozwoju autyzmu ze szczepieniami, jednak wiedza przedstawiona odnośnie całego przemysłu szczepionkowego pozwala zrozumieć JAK działa „wielka farmacja” – co sprawia, że każdy zainteresowany powinien sięgnąć po tę lekturę.

Zaczęłam prowadzić Krytykacza Naukowego od momentu wprowadzenia do obrotu preparatów na bazie mRNA w grudniu 2020 roku, kiedy po przeanalizowaniu ogromnej ilości danych naukowych postanowiłam zaapelować o wstrzymanie się z przyjmowaniem nachalnie reklamowanych preparatów terapii genowych. Podjęłam działania informacyjne, ponieważ miałam okazję kiedyś pracować laboratoryjnie w dziedzinie funkcjonalnych RNA ludzkich, a więc moja wiedza w tym zakresie pozwoliła mi na wyciągnięcie wniosków i spowodowała wewnętrzną potrzebę wszczęcia alarmu pod względem zachowania szczególnej ostrożności co do preparatów genetycznych, które po raz pierwszy w historii zostały masowo podawane ludziom pod nazwą „szczepionek”. Do tej pory skupiałam się tylko i wyłącznie na tych konkretnych „nowych wakcynach”.

Lektura książki „Jak Zakończyć Epidemię Autyzmu” pozwoliła mi na rozszerzenie zakresu mojej wiedzy co do tzw. tradycyjnych preparatów szczepionkowych. Do momentu zapoznania się z treścią książki moja wiedza z zakresu wakcynologii była ogólna co do założeń i zasad działania szczepionek pod względem naukowym, jednak osobiście uważałam, że szczepionki nie powinny mieć w składzie żadnych neurotoksyn, które nawet w znikomej ilości mogłyby w teorii szkodliwie wpływać na rozwój mózgu u Dzieci. A już z pewnością nie powinny być w takim składzie podawane niemowlętom, których mózgi pozostają w najważniejszej fazie rozwoju. Były to jedynie moje refleksje, wnioski, jednak tematyka szczepień nigdy nie była obiektem moich szczególnych zainteresowań czy poszukiwań naukowych. 

Książka zawiera m.in.:

  • liczne dane, analizy, porównania, publikacje naukowe
  • historię rozwoju branży przemysłu szczepionkowego osadzone w kontekście historii samoistnego rozwoju i wygaszania chorób w przeszłości (biorąc pod uwagę różne czynniki)
  • informacje o ogromnych zyskach stojących za marketingiem i produkcją szczepionek
  • opis momentów wprowadzania kolejnych preparatów do podstawowego programu szczepień dzieci w USA (i nie tylko) oraz dramatycznie zwiększająca się ilość dzieci chorych na autyzm
  • przybliżenie zasad funkcjonowania machin politycznych związanych ze zdrowiem publicznym
  • powody utworzenia i opis funkcjonowania tzw. sądów szczepionkowych oraz relacje z krytycznych rozpraw, których wyniki są starannie ukrywane przed opinią publiczną- jest to wiedza, która sprawia, że wszystkie aspekty wnikliwie przeanalizowane i przedstawione przez Autora razem stanowią całość obrazu skrzętnie ukrywanego przez Big Pharmę – i co czyni uważną lekturę tej pozycji obowiązkową dla KAŻDEGO, kto chciałby poznać prawdziwe dane i realia stojące za gigantami szczepionkowymi.

 

Książka „Jak Zakończyć Epidemię Autyzmu” została napisana przez ojca dziecka z autyzmem, który od momentu diagnozy robił wszystko co mógł, aby dowiedzieć się co przytrafiło się jego synkowi i jak może mu pomóc. Po kilkunastu latach poszukiwań danych, poszerzania wiedzy, weryfikowania historii chorób i rozwoju przemysłu szczepionkowego etc., J.B. Handley czuł moralny obowiązek podzielenia się wynikami swoich działań w postaci ogólnodostępnej książki, która dla mnie osobiście była kamieniem milowym co do obrania mojego własnego stanowiska: w tym momencie określam siebie jako stanowczego przeciwnika jakichkolwiek preparatów szczepionkowych w ich obecnej formie.

  • Czy wiecie jak długo trwa odporność uzyskana po przyjęciu szczepionki, która teoretycznie ma chronić przed daną chorobą przez całe życie? Ja byłam mniej więcej przekonana, że trwa całe życie (zgodnie z teorią i wcześniej funkcjonującą nauką, którą przyswajałam podczas studiów), jednak gdy dowiedziałam się prawdy na temat tego mitu, po pierwszym szoku i niedowierzaniu jak bezczelnie robi się z ludzi idiotów, moje stanowisko z „w miarę” neutralnego przechyliło się na skrajnie przeciwne jakiejkolwiek ingerencji w naturalny rozwój i funkcjonowanie systemu immunologicznego.
  • Czy wiecie, że przechorowanie danej choroby w młodości może chronić przed chorowaniem na inne choroby w dorosłym życiu, w tym przed rozwojem nowotworów? Ciekawe, prawda..? Jednak jak mamy przebyć może uciążliwą przez chwilę (jednak docelowo niegroźną) chorobę w całym jej przebiegu, skoro zostaliśmy przeciw niej sztucznie uodpornieni? Czy takie zabiegi spowodowały obecną w tym momencie katastrofę pod względem rozwoju chorób nowotworowych..?

    Są to jedynie moje własne dalsze dywagacje i kierunek poszukiwania wiedzy w tym zakresie – po lekturze całości książki.

Pozycja ta obala mit związany z hasłem „skuteczności i bezpieczeństwa” szczepień – autor szczegółowo wyjaśnia jak powstał, na bazie jakich badań i wniosków – a tak właściwie na podstawie braku jakich(kolwiek! adekwatnych) badań i , przede wszystkim, braku możliwości wyciągnięcia wniosków (!), co celowo zostało BŁĘDNIE przekazane za pośrednictwem mediów do opinii społecznej jako właśnie fałsz, że preparaty szczepionkowe nie mają mieć związku z rozwojem autyzmu u Dzieci.
Brak możliwości wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków oraz potrzeba wykonywania dalszych badań, a dowód na brak związku między przyjęciem szczepionki a rozwojem choroby – to dwie skrajnie różne rzeczy! Manipulacja, i kłamstwo polegały właśnie na zrozumieniu poprzedniego zdania – i celowej zamiany jego pierwszej części – na drugą…
Zatem fałszywa informacja zapoczątkowana poprzez media oraz środowiska medyczne, na które PR Big Pharmy ma decydujący wpływ, wbiło się do „zbiorowej świadomości” gremium lekarzy, naukowców i co za tym idzie, do ogółu społeczeństwa.
Jakie badania wykonywano – jak błędnie zaprojektowane, a jakich badań krytycznych nigdy nie przeprowadzono i dlaczego?

Moim zdaniem odkłamanie prawdy to podstawowe zadanie wszystkich Ludzi, którym zależy na bezpieczeństwie naszych przyszłych pokoleń – książka „Jak zakończyć epidemię autyzmu” wyjaśnia szczegółowo jakie taktyki zastosowano i stosuje się w dalszym ciągu oraz jakie katastrofalne skutki przynoszą takie działania.

Zawarte w tej książce liczne dane to miecz, którym Każdy powinien dysponować po przyswojeniu przedstawionych informacji do zasobów swojej Wiedzy i Świadomości – mając możliwość zweryfikowania źródeł zawartych w odpowiednich przypisach.

Z całego serca zachęcam do uważnego zapoznania się z każdym szczegółem tej pozycji i do wyciągnięcia własnych wniosków.

Książkę można nabyć na stronie Fundacji Ordo Medicus:
https://ordomedicus.org/produkt/jak-zakonczyc-epidemie-autyzmu-zwiazek-autyzmu-ze-szczepionkami/

Gorąco zapraszam również do zapoznania się z całą zawartością sklepu dostępną na stronie:
https://ordomedicus.org/sklep/
a szczególnie z książką:
Biała Księga Pandemii Koronawirusa – moc rzetelnie przeanalizowanych danych naukowych, którą to pozycję każdy powinien mieć w swojej własnej biblioteczce (dostępna również w formie darmowego e-booka do pobrania na powyższej stronie)

Źródło: https://krytykacznaukowy.blogspot.com/2022/10/ksiazka-demaskujaca-tajemnice-big.html